noppa | نوپا
موقعیت شما:
صفحه اصلی » طراحی قالب وردپرس

طراحی قالب وردپرس

“نـوپــا” با بهره گیری از تکنولوژی روز در طراحی و کد نویسی طراحی سایت وردپرسی شما را به بهترین نحو انجام می دهد .

وردپرس چیست ؟

وردپرس محبوب‌ترین سیستم مدیریت محتوا در جهان است. این سیستم، در آغاز پلتفرمی اختصاصی برای وبلاگ نویسی بود، اما در سالهای اخیر به طور قابل ملاحظه ای رشد کرده است. امروز بیش از ٤٠ درصد سایت‌هایی که از CMS ها استفاده می‌کنند، با وردپرس طراحی شده‌اند. علاوه بر این بیش از ٦٠ میلیون وب سایت از وردپرس استفاده می‌کنند؛ که این بیانگر میزان محبوبیت وردپرس است.

مزایای وردپرس نسبت به دیگر سیستم های مدیریت محتوا :

• نصب آسان – بسیاری از شرکت‌های میزبانی وب سایت، پیشنهاد نصب خودکار وردپرس را به کاربران خود ارائه می‌کنند و این یعنی در کمتر از ٥ دقیقه می‌توانید یک سایت جدید راه اندازی نمایید. حتی با نصب غیر خودکار می‌توانید یک سایت جدید را در کمتر از یک ساعت پیاده نمایید.

• قابلیت شخصی سازی – وردپرس نسبت به سایر CMS ها به طور قابل ملاحظه‎ای دارای افزونه، قالب و تنظیمات بیشمار است. این تنوع زیاد بدلیل محبوبیت زیاد وردپرس است که بیشتر طراحان و توسعه دهندگان وب را به سوی خود جذب نموده و برای آن محصولات زیادی ساخته‌اند.

• رایگان – نصب و استفاده وردپرس برای همه رایگان است. هزاران قالب و پلاگین برای آن وجود دارد که کاربران می‌توانند با توجه به نیاز خود آن‌ها را انتخاب نمایند. با این وجود قالب‌ها و پلاگین‎های غیر رایگان هم وجود دارند که می‌توان از آن‌ها استفاده نمود که البته ضروری نیست؛ به ویژه برای مبتدیان!

• انجمن پشتییبانی – میلیون‌ها نفر وجود دارند که از وردپرس استفاده می‌کنند و در میان آن‌ها افراد زیادی هستند، که می‌توانند به شما کمک کنند تا مشکلات وردپرسی خود را بر طرف کنید. تنها کافیست به انجمن پشتیبانی وردپرس سر بزنید و سؤالات خود را در آنجا مطرح کنید و یا سایر سوال‎ها و جواب‌ها را در آنجا ببینید.

برای مشاوره و یا ارسال سفارشات خود از راه های ارتباطی زیر استفاده نمایید ..

ایمیل : info@noppa.ir

فرم ارسال سفارش